Abarth 1000 TC Corsa
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Abarth 1000 TC Corsa |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | Abarth |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vzadu, podélný |
| Objem motoru: | 982 ccm |
| Výkon motoru: | 85 kW / 114 koní při 8200 otáček |
| Točivý moment: | 88 Nm při 5500 otáček |
| Komprese: | 13:1 |
| Velikost válce | 650 x 74 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2010 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1410 x 1400 x 3540 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 190 km/h |

