Abarth 1300 Abarth
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Abarth 1300 Abarth |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Abarth |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vzadu, podélný |
| Objem motoru: | 1279 ccm |
| Výkon motoru: | 93 kW / 125 koní při 7200 otáček |
| Točivý moment: | 130 Nm při 6000 otáček |
| Komprese: | 10.6:1 |
| Velikost válce | 76 x 71 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2100 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1140 x 1490 x 3560 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3090 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |

