Abarth 595
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Abarth 595 |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Malý vůz |
| Výrobce: | Abarth |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vzadu, podélný |
| Objem motoru: | 594 ccm |
| Výkon motoru: | 20 kW / 27 koní při 5000 otáček |
| Točivý moment: | 46 Nm při 3500 otáček |
| Velikost válce | 108 x 104.9 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 1850 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1330 x 1330 x 2980 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2420 litrů |
| Objem nádrže: | 30 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Bubnové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |

