AC Ace 2.0 Turbo
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | AC Ace 2.0 Turbo |
| Datum uvedení na trh: | 1986 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | AC |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 1994 ccm |
| Výkon motoru: | 152 kW / 204 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 276 Nm při 4500 otáček |
| Komprese: | 8:1 |
| Velikost válce | 84 x 90 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2480 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1180 x 1820 x 3970 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3990 litrů |
| Objem nádrže: | 65 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 225/45-VR16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 225/45-VR16 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem, 283 mm |
| Zadní brzdy: | Diskové, 272 mm |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |











