AC Ace
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | AC Ace |
| Datum uvedení na trh: | 1986 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | AC |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 2792 ccm |
| Výkon motoru: | 113 kW / 152 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 214 Nm při 3000 otáček |
| Komprese: | 9.2:1 |
| Velikost válce | 93.1 x 68.5 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2480 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1170 x 1820 x 3970 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3990 litrů |
| Objem nádrže: | 66 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |











