AC Ace
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | AC Ace |
| Datum uvedení na trh: | 1995 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | AC |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 4942 ccm |
| Výkon motoru: | 265 kW / 355 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 406.8 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 93.1 x 68.5 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 3 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2300 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3990 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 225/5016 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |











