AC Aceca Cabriolet
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | AC Aceca Cabriolet |
| Datum uvedení na trh: | 2002 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | AC |
| Karoserie: | Kabriolet |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 4600 ccm |
| Výkon motoru: | 228 kW / 306 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 407 Nm při 4800 otáček |
| Velikost válce | 83 x 81 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2480 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1310 x 1880 x 4430 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4610 litrů |
| Objem nádrže: | 90 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 235/45-R17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 255/40-R17 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |

