Acura Integra 1.8
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Acura Integra 1.8 |
| Datum uvedení na trh: | 1996 |
| Kategorie: | Limuzína |
| Výrobce: | Acura |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1797 ccm |
| Výkon motoru: | 205 kW / 275 koní při 7300 otáček |
| Točivý moment: | 284 Nm při 5400 otáček |
| Velikost válce | 89.9 x 78 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2580 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1340 x 1700 x 4410 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 160 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4340 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 195/55-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 195/55-R15 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |

