Acura Integra
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Acura Integra |
| Datum uvedení na trh: | 1990 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Acura |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 1799 ccm |
| Výkon motoru: | 99 kW / 133 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 162.72 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 9.2:1 |
| Velikost válce | 81 x 88.9 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2560 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1330 x 1720 x 4400 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |

