Acura Integra
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Acura Integra |
| Datum uvedení na trh: | 1995 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Acura |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1797 ccm |
| Výkon motoru: | 105 kW / 141 koní při 6300 otáček |
| Točivý moment: | 172 Nm při 5200 otáček |
| Velikost válce | 81 x 86.4 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2630 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1340 x 1700 x 4390 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 160 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4340 litrů |
| Objem nádrže: | 68 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 195/55-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 195/55-R15 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |

