Acura Integra GS-R Sedan
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Acura Integra GS-R Sedan |
| Datum uvedení na trh: | 1994 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Acura |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1796 ccm |
| Výkon motoru: | 205 kW / 275 koní při 7300 otáček |
| Točivý moment: | 284 Nm při 5400 otáček |
| Komprese: | 12:1 |
| Velikost válce | 81 x 87.2 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2580 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1380 x 1720 x 4530 mm |
| Objem nádrže: | 54 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 209 km/h |

