Acura Legend
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Acura Legend |
| Datum uvedení na trh: | 1991 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Acura |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 2673 ccm |
| Výkon motoru: | 121 kW / 162 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 219.67 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 9:1 |
| Velikost válce | 86.9 x 74.9 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2710 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1380 x 1760 x 4780 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |

