Acura Limited NSX-T Twin Turbo
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Acura Limited NSX-T Twin Turbo |
| Datum uvedení na trh: | 1995 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Acura |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 3001 ccm |
| Výkon motoru: | 205 kW / 275 koní při 7300 otáček |
| Točivý moment: | 284 Nm při 5400 otáček |
| Velikost válce | 81 x 86.4 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |

