Alpina B 10 Touring
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Alpina B 10 Touring |
| Datum uvedení na trh: | 2001 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Alpina |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 4619 ccm |
| Výkon motoru: | 259 kW / 347 koní při 5700 otáček |
| Točivý moment: | 490 Nm při 3700 otáček |
| Velikost válce | 87.1 x 93.8 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2840 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1450 x 1810 x 4810 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5090 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 235/40-R18 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 265/35-R18 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

