Ascari Ecosse
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Ascari Ecosse |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Ascari |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 4722 ccm |
| Výkon motoru: | 298 kW / 400 koní při 6100 otáček |
| Točivý moment: | 678 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 91.9 x 88.6 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozměry (v x š x d): | 1130 x 1840 x 4290 mm |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 225/40-R18 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 275/30-R19 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

