Ascari KZ1
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Ascari KZ1 |
| Datum uvedení na trh: | 2000 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Ascari |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Výkon motoru: | 216 kW / 290 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 745.8 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 11:1 |
| Velikost válce | 95.2 x 88.8 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 321 km/h |

