Aston Martin Am Vantage
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Aston Martin Am Vantage |
| Datum uvedení na trh: | 1977 |
| Kategorie: | Minivan |
| Výrobce: | Aston Martin |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 3995 ccm |
| Výkon motoru: | 242 kW / 325 koní při 5750 otáček |
| Točivý moment: | 434 Nm při 4500 otáček |
| Velikost válce | 100.1 x 85.1 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

