Aston Martin DB 6
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Aston Martin DB 6 |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Aston Martin |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 3995 ccm |
| Výkon motoru: | 180 kW / 242 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 389 Nm při 3850 otáček |
| Velikost válce | 96.1 x 92 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2590 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1330 x 1680 x 4630 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4330 litrů |
| Objem nádrže: | 72 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

