Aston Martin DB 7 Zagato
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Aston Martin DB 7 Zagato |
| Datum uvedení na trh: | 2003 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Aston Martin |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 12 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 5935 ccm |
| Výkon motoru: | 329 kW / 441 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 540 Nm při 5000 otáček |
| Velikost válce | 89 x 79.5 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2540 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1250 x 1870 x 4490 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4710 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 245/40-ZR18 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 265/35-ZR18 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

