Aston Martin DB6 MK2 Vantage Saloon
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Aston Martin DB6 MK2 Vantage Saloon |
| Datum uvedení na trh: | 1971 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Aston Martin |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 3996 ccm |
| Výkon motoru: | 180 kW / 242 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 394.24 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 96 x 91.9 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2590 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1390 x 1680 x 4630 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 241 km/h |

