Aston Martin DB7
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Aston Martin DB7 |
| Datum uvedení na trh: | 1996 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Aston Martin |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 3239 ccm |
| Výkon motoru: | 251 kW / 336 koní při 5750 otáček |
| Točivý moment: | 490 Nm při 3000 otáček |
| Velikost válce | 90.9 x 83.1 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2600 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1240 x 1840 x 4650 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 130 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4710 litrů |
| Objem nádrže: | 89 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 245/40-R18 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 245/40-R18 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 265 km/h |

