Aston Martin DB7 Vanquish
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Aston Martin DB7 Vanquish |
| Datum uvedení na trh: | 2001 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Aston Martin |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V12 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 5931 ccm |
| Výkon motoru: | 340 kW / 456 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 555.96 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 10.5:1 |
| Velikost válce | 92.5 x 84.3 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 1530 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1530 x 1530 x 0 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4860 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 321 km/h |

