Aston Martin DB9
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Aston Martin DB9 |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Aston Martin |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V12 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 5935 ccm |
| Výkon motoru: | 339 kW / 455 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 570 Nm při 5000 otáček |
| Velikost válce | 89.1 x 79.5 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2750 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1320 x 1880 x 4710 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 130 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5130 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 172/0 litrů |
| Objem nádrže: | 80 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 4.9 s |
| Servisní interval: | 12000 km |

