Aston Martin Lagonda
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Aston Martin Lagonda |
| Datum uvedení na trh: | 1993 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Aston Martin |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 6245 ccm |
| Výkon motoru: | 378 kW / 507 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 649.52 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 100 x 85 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4710 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 273 km/h |

