Aston Martin Lagonda limited
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Aston Martin Lagonda limited |
| Datum uvedení na trh: | 1994 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Aston Martin |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 5340 ccm |
| Výkon motoru: | 411 kW / 551 koní při 6500 otáček |
| Točivý moment: | 745 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 100.1 x 85 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2910 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1370 x 1860 x 5060 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5370 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

