Aston Martin Lagonda V8
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Aston Martin Lagonda V8 |
| Datum uvedení na trh: | 1975 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Aston Martin |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 5338 ccm |
| Výkon motoru: | 242 kW / 325 koní při 5750 otáček |
| Točivý moment: | 394.24 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 100.1 x 85 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 3-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozměry (v x š x d): | 1360 x 1840 x 4930 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

