Aston Martin Project Vantage
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Aston Martin Project Vantage |
| Datum uvedení na trh: | 1998 |
| Kategorie: | Prototyp / Koncept |
| Výrobce: | Aston Martin |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V12 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 6000 ccm |
| Výkon motoru: | 340 kW / 456 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 745.8 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 10:1 |
| Velikost válce | 89 x 80 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2700 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1300 x 1900 x 4670 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5020 litrů |
| Objem nádrže: | 79 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

