Aston Martin V12 Vanquish
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Aston Martin V12 Vanquish |
| Datum uvedení na trh: | 2002 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Aston Martin |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V12 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 6000 ccm |
| Výkon motoru: | 343 kW / 460 koní při 6800 otáček |
| Točivý moment: | 556 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 89 x 79.5 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2700 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1320 x 1930 x 4670 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4710 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 241/0 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 300 km/h |

