Aston Martin V12 Vanquish Coupe
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Aston Martin V12 Vanquish Coupe |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | Minivan |
| Výrobce: | Aston Martin |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V12 |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 5934 ccm |
| Výkon motoru: | 347 kW / 466 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 542.4 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 10.5:1 |
| Velikost válce | 89 x 79.5 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2700 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1320 x 1930 x 4670 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2200 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 241/0 litrů |
| Objem nádrže: | 80 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 250/40-R19 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 19.6 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 15.7 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 12.4 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 12000 km |

