Aston Martin V8 Vantage Coupe
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Aston Martin V8 Vantage Coupe |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Minivan |
| Výrobce: | Aston Martin |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 4310 ccm |
| Výkon motoru: | 287 kW / 385 koní při 7300 otáček |
| Točivý moment: | 409.51 Nm při 5000 otáček |
| Velikost válce | 89 x 79.5 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2610 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1260 x 1870 x 4390 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 140 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4710 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 300/0 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1570 kg |
| Objem nádrže: | 76 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 16.8 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 10.7 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 12000 km |

