Aston Martin V8 Zagato
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Aston Martin V8 Zagato |
| Datum uvedení na trh: | 1986 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Aston Martin |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 5340 ccm |
| Výkon motoru: | 327 kW / 438 koní při 6200 otáček |
| Točivý moment: | 534 Nm při 5100 otáček |
| Velikost válce | 100 x 85 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2620 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1330 x 1900 x 4400 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4930 litrů |
| Objem nádrže: | 113 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

