Aston Martin Vantage 600
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Aston Martin Vantage 600 |
| Datum uvedení na trh: | 1998 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Aston Martin |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 5341 ccm |
| Výkon motoru: | 454 kW / 608 koní při 6200 otáček |
| Točivý moment: | 814 Nm při 4400 otáček |
| Komprese: | 8.2:1 |
| Velikost válce | 100 x 85 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2620 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1340 x 1950 x 4750 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5020 litrů |
| Objem nádrže: | 102 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 322 km/h |

