Aston Martin Vantage 600 LeMans
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Aston Martin Vantage 600 LeMans |
| Datum uvedení na trh: | 1999 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Aston Martin |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 5341 ccm |
| Výkon motoru: | 340 kW / 456 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 1098.3 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 8.2:1 |
| Velikost válce | 89 x 80 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Objem pasažérského prostoru: | 4860 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 315 km/h |

