Aston Martin Virage Volante
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Aston Martin Virage Volante |
| Datum uvedení na trh: | 1996 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Aston Martin |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 8 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 5338 ccm |
| Výkon motoru: | 260 kW / 349 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 450 Nm při 3700 otáček |
| Velikost válce | 100 x 85 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozměry (v x š x d): | 1410 x 1860 x 4750 mm |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

