Audi 100 1.9
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Audi 100 1.9 |
| Datum uvedení na trh: | 1971 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Audi |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1871 ccm |
| Výkon motoru: | 83 kW / 111 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 161 Nm při 3500 otáček |
| Velikost válce | 84 x 84.4 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2690 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1430 x 1730 x 4590 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 200 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4620 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

