Audi 100 L Avant Diesel
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Audi 100 L Avant Diesel |
| Datum uvedení na trh: | 1976 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Audi |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 5 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1986 ccm |
| Výkon motoru: | 53 kW / 71 koní při 4800 otáček |
| Točivý moment: | 122 Nm při 3000 otáček |
| Komprese: | 23:1 |
| Velikost válce | 76.5 x 86.4 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Nafta |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2680 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1400 x 1770 x 4600 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4480 litrů |
| Objem nádrže: | 60 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

