Audi 80 GL
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Audi 80 GL |
| Datum uvedení na trh: | 1975 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Audi |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1779 ccm |
| Výkon motoru: | 68 kW / 91 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 163 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 10:1 |
| Velikost válce | 81 x 86.4 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2550 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1380 x 1680 x 4400 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 110 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4480 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 167 km/h |

