Audi A4 Avant 1.9 TDI
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Audi A4 Avant 1.9 TDI |
| Datum uvedení na trh: | 1999 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Audi |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1895 ccm |
| Výkon motoru: | 186 kW / 250 koní při 5700 otáček |
| Točivý moment: | 320 Nm při 1900 otáček |
| Komprese: | 19.5:1 |
| Velikost válce | 79.5 x 95.5 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2630 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1420 x 1740 x 4480 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4480 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 442/0 litrů |
| Objem nádrže: | 62 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 190/65-R15 |
| Detaily brzd: | ABS ABS |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 180 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 13.6 s |










