Audi Asso di Picche
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Audi Asso di Picche |
| Datum uvedení na trh: | 1973 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | Audi |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1586 ccm |
| Výkon motoru: | 76 kW / 101 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 163 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 79.5 x 80 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2480 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1210 x 1650 x 4110 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4480 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

