Audi Coupe
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Audi Coupe |
| Datum uvedení na trh: | 1975 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Audi |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 5 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 2144 ccm |
| Výkon motoru: | 98 kW / 132 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 176.28 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 79.5 x 86.4 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2550 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1360 x 1690 x 4360 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 200 km/h |










