Audi Variant
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Audi Variant |
| Datum uvedení na trh: | 1971 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Audi |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1696 ccm |
| Výkon motoru: | 40 kW / 54 koní při 4750 otáček |
| Točivý moment: | 113 Nm při 2500 otáček |
| Velikost válce | 84.1 x 84.4 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2500 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1460 x 1630 x 4390 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 170 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4040 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 155/80-R13 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 155/80-R13 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

