Autobianchi A 112 1.0
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Autobianchi A 112 1.0 |
| Datum uvedení na trh: | 1980 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | Autobianchi |
| Karoserie: | Hatchback |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 3 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 965 ccm |
| Výkon motoru: | 48 kW / 64 koní při 4600 otáček |
| Točivý moment: | 115 Nm při 2500 otáček |
| Velikost válce | 104.2 x 99.1 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2050 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1370 x 1490 x 3280 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3010 litrů |
| Objem nádrže: | 30 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 135/80-R13 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 135/80-R13 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front driver/Pass, Front head and side, Rear side) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 145 km/h |

