Autobianchi Bianchina Giardiniera
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Autobianchi Bianchina Giardiniera |
| Datum uvedení na trh: | 1975 |
| Kategorie: | Malý vůz |
| Výrobce: | Autobianchi |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 3 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 497 ccm |
| Výkon motoru: | 13 kW / 18 koní při 4600 otáček |
| Točivý moment: | 30 Nm při 2800 otáček |
| Velikost válce | 650 x 74 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 1950 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1340 x 1330 x 3190 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2460 litrů |
| Objem nádrže: | 22 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 125/80-R12 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 125/80-R12 |
| Počet airbagů: | 6 (Front driver/Pass, Front head and side, Rear side) |

