Auverland A3 L
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Auverland A3 L |
| Datum uvedení na trh: | 1990 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Auverland |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 1905 ccm |
| Výkon motoru: | 48 kW / 64 koní při 4600 otáček |
| Točivý moment: | 115 Nm při 2500 otáček |
| Velikost válce | 104.2 x 99.1 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front driver/Pass, Front head and side, Rear side) |

