Avanti Avanti
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Avanti Avanti |
| Datum uvedení na trh: | 1983 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Avanti |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 8 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 5002 ccm |
| Výkon motoru: | 142 kW / 190 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 325 Nm při 1600 otáček |
| Velikost válce | 104.2 x 99.1 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 3-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2780 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1380 x 1800 x 4910 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4950 litrů |
| Objem nádrže: | 95 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.5 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/75-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/75-R15 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front driver/Pass, Front head and side, Rear side) |










