Avanti Avanti II Limousine
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Avanti Avanti II Limousine |
| Datum uvedení na trh: | 1989 |
| Kategorie: | Limuzína |
| Výrobce: | Avanti |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 8 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 5002 ccm |
| Výkon motoru: | 153 kW / 205 koní při 5000 otáček |
| Točivý moment: | 325 Nm při 1600 otáček |
| Velikost válce | 104.2 x 99.1 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3400 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1390 x 1790 x 5540 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 6060 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 215/60-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 215/60-R15 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front driver/Pass, Front head and side, Rear side) |










