Avanti Sport Convertible 5.7
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Avanti Sport Convertible 5.7 |
| Datum uvedení na trh: | 2003 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Avanti |
| Karoserie: | Kabriolet |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 5700 ccm |
| Výkon motoru: | 231 kW / 310 koní při 4250 otáček |
| Točivý moment: | 425 Nm při 3250 otáček |
| Velikost válce | 104.2 x 99.1 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | 4-rychlostní automat anebo 6-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2570 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1330 x 1990 x 4720 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 235/45-R17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 255/50-R17 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front driver/Pass, Front head and side, Rear side) |

