Avanti Studebaker XUV
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Avanti Studebaker XUV |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Avanti |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 10 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 6751 ccm |
| Výkon motoru: | 232 kW / 311 koní při 4250 otáček |
| Točivý moment: | 425 Nm při 3250 otáček |
| Velikost válce | 104.2 x 99.1 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3410 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 2040 x 2040 x 5490 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 310 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 6920 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front driver/Pass, Front head and side, Rear side) |

