Beijing BJ 2021 Cherokee
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Beijing BJ 2021 Cherokee |
| Datum uvedení na trh: | 1999 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Beijing |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2466 ccm |
| Výkon motoru: | 75 kW / 101 koní při 5000 otáček |
| Točivý moment: | 179 Nm při 2800 otáček |
| Velikost válce | 104.2 x 99.1 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2580 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1620 x 1800 x 4290 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4610 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/75-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/75-R15 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front driver/Pass, Front head and side, Rear side) |

