Beijing BJ 212
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Beijing BJ 212 |
| Datum uvedení na trh: | 1990 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Beijing |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2066 ccm |
| Výkon motoru: | 66 kW / 88 koní při 4250 otáček |
| Točivý moment: | 181 Nm při 2000 otáček |
| Velikost válce | 104.2 x 99.1 mm |
| Systém paliva: | Programmed fuel injection |
| Druh paliva: | Nafta |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2310 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1880 x 1760 x 3910 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4020 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Počet airbagů: | 6 (Front driver/Pass, Front head and side, Rear side) |

